OK
در حال بارگذاری... در حال بارگذاری...
title-leftتوصیه های پلیس فتا title-right
bg-corner
امنیت خرید های آنلاین : 
خرید آنلاین کالاها و خدمات ، با ارزشترین خدماتی است که بر روی اینترنت ارائه می شود . این امر علاوه بر صرفه جویی در وقت کاربران ، مزایایی چون افزایش امنیت در جا بجایی پول ، کاهش هزینه های بازاریابی ، صرفه جویی اقتصادی و افزایش فرصت های شغلی و کارآفرینی را به دنبال دارد . اما در عین حال کلاهبرداران فضای مجازی نیز با استفاده از عدم اطلاع یا کم دقتی خریداران و مشتریان آن را با تهدیدها و آسیب هایی مواجه ساخته اند . نکات ذیل را در هنگام خرید های الکترونیکی در نظر داشته باشید .
  1. اولین پیش فرض برای حقیقی و سالم بودن خدمات یک فروشگاه الکترونیک ، این است که کالاهای مجاز ارائه می کند . بنابر این فروشگاههایی که کالاهای غیر مجاز به فروش می رسانند ، با احتمال بسیار بالا ، به قصد کلاهبرداری به وجود آمده اند .
  2. در هنگام تصمیم به خرید از فروشگاههای الکترونیکی، از تجربه دوستان و آشنایان نزدیک در خصوص خریدهای آنلاین استفاده کنید و از فروشگاههایی که سابقه ارائه خدمات مطلوب دارند ، خرید کنید .
  3. صفحاتی که ناخواسته در برابر شما باز می شوند و حاوی تبلیغات فروش کالاها و ارائه خدمات هسنتد ، ممکن است تقلبی بوده و قصد کلاهبرداری داشته باشند .
  4. سعی کنید در هنگام خرید آنلاین ، با روش هایی نظیر گرفتن who is از دامنه سایت اینترتی فروشگاه ، یا جستجو در انجمن هایی که اعضای آن ها، تجربیات خرید آنلاین خود را برای اطلاع سایر اعضا می نویسند ، از مدیر و گردانندگان فروشگاه ، احراز هویت کنید .
  5. در هنگام خرید آنلاین و در زمانی که پس از انتخاب کالا به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک رهنمون می شوید ، دقت کنید که حتماً آدرس صفحه درگاه پرداخت الکترونیکی ، متعلق به همان بانکی باشد که آرم و لوگوی آن را در صفحه مشاهده می کنید .
  6. در بعضی از مواقع کلاهبرداران با جعل صفحات درگاه پرداخت الکترونیکی بانکها ، شما را به صفحاتی هدایت می کنند که آدرسی بسیار شبیه آدرس بانک اصلی دارند . در صورت عدم دقت خریدار و ورود اطلاعات کارت بانکی خود شامل شماره کارت ، رمز عبور ، CVV2 و تاریخ انقضای کارت ، این اطلاعات را در سیستم خود ثبت کرده و عملاً امکان هرگونه اقدامی را با حساب و موجودی قربانی دارند .
  7. سیستم پرداخت الکترونیکی همه بانکها از SSL و روش های مطمئن رمز نگاری استفاده می کند .دقت کنید که در نوار آدرس کنار آدرس اینترنتی صفحه پرداخت بانک ، نماد یک قفل با عبارت //:https درج شده باشد . در غیر اینصورت قطعاً صفحه جعلی است و قصد به سرقت بردن اطلاعات کارت بانکی شما را دارد .
  8. مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت بازرگانی ، با همکاری نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در جهت افزایش امنیت خدمات تجارت الکترونیک ، اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به فروشگاه های الکترونیک را آغاز کرده است تا خریداران به راحتی و با آسودگی خاطر خرید خود را انجام دهند . ترجیحاً از فروشگاه هایی که دارای این نماد هستند ، خرید کنید .


bg-corner
title-leftورود کاربران title-right
bg-corner bg-corner
title-leftلیست قیمت ها title-right
bg-corner
واحد مورد نظر :
نمادنوع پولخريدفروش
پرداخت آنلاين -- 70000
کلیه قیمت ها به ریال می باشد
آخرین بروز رسانی در تاریخ دوشنبه 28 خرداد 1397 08:25 ب.ظ
bg-corner

پرداخت از طريق کارتهاي عضو شتاب
صفحه نخست | چرا دریک ؟ | توصیه های پلیس فتا | درباره ما | تماس با دریک |